Jsem zcela zmaten a nevím jak odpovědět ...
Ale co vím, je to, že bude mít v boji problém, protože bez zbroje, kterou evidentně nemá, je to v DrD těžké ...
A je dobře, že tvoje AI opravilo trochu nehezké přilby a hlavy komparzu v pozadí, to je velké +